Australia, 2 dolary, 1996

Australia, 2 dolary, 1996

Australia, 2 dolary, 1996

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 21:38:40
319256
Opis: Australia - Elżbieta II od 1952, 2 dolary, 1996, australijski ptak kookaburra
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2 uncje srebra próby "999" 62.77 g, miejscowa patyna, nakład 15.000 sztuk, stemple zwykłe
Literatura: KM 319

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 309

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  230 zł
6)  155 zł