Polska, 200.000 złotych, 1991

Polska, 200.000 złotych, 1991

Polska, 200.000 złotych, 1991

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 21:26:40
318816
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1991, Warszawa, 70 lat Międzynarodowych Targów Poznańskich 1921-1991
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 18.96 g, próby 750, nakład: 20.000 szt., stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 642

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 93

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  50 zł