Polska, 2 fenigi, 1926

Polska, 2 fenigi, 1926

Polska, 2 fenigi, 1926

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 21:08:40
319166
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 fenigi, 1926, Berlin
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 24, Jaeger D.3, CNG 509.II, Parchimowicz 54b

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł