Polska, zestaw 9 x 1 grosz

Polska, zestaw 9 x 1 grosz

Polska, zestaw 9 x 1 grosz

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 21:03:00
319144
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, zestaw 9 x 1 grosz, Warszawa, w skład zestawu wchodzą roczniki 1923, 1927, 1928, 1932, 1934, 1935, 1936, 1938, 1939
Stan zachowania: II+/II-,
Dodatkowe informacje: patyna, razem 9 sztuk
Literatura: Parchimowicz 101a, 101c, 101d, 101g, 101i, 101j, 101k, 101m, 101n

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 269

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  210 zł
7)  180 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł