Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:59:00
319158
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 118c

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 142

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  48 zł
8)  44 zł
9)  42 zł
10)  40 zł
11)  38 zł