Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:53:20
319160
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 234

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  320 zł
9)  280 zł
10)  240 zł
11)  220 zł