Polska, zestaw 9 monet

Polska, zestaw 9 monet

Polska, zestaw 9 monet

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:51:00
319140
Opis: Polska - Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego, zestaw 9 monet, Stuttgart, w skład zestawu wchodzi 20 fenigów 1918 F, 2 x 1917 F, 10 fenigów 2 x 1918 F, 1917 F, 5 fenigów 1918 F, 1 fenig 1918 F
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo, patyna, miejscowa korozja, razem 9 sztuk
Literatura: Parchimowicz 7b, 2 x 7a, 2 x 6c, 6a, 2 x 5b, 4b

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 174

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł