Polska, złotówka (4 grosze), 1767 FS

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:48:20
319135
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1767 FS, Warszawa, data rozstawiona wąsko
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, justowanie
Literatura: Parchimowicz SAP 19.b, Plage 275

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 590

1)  1 800 zł
2)  1 800 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł
5)  980 zł
6)  940 zł
7)  760 zł
8)  490 zł
9)  470 zł
10)  450 zł
11)  430 zł
12)  420 zł
13)  410 zł
14)  400 zł
15)  370 zł
16)  360 zł