Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:31:20
208374
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kazdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 0.69 g, gięty, pęknięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 190

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł