Pomorze, denar, XIV-XV w.

Pomorze, denar, XIV-XV w.

Pomorze, denar, XIV-XV w.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:29:40
319354
Opis: Pomorze - Szczecin, denar, XIV-XV w., Aw: Na tarczy ukoronowana głowa gryfa w lewo, wokól trzy pierścienie, Rw: Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 12.3 mm, ciemna patyna
Literatura: Dbg-P. 254, Kop.8562 (R2)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 207

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  48 zł