Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:28:00
208401
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka z pierścieniem i kulka pod łukiem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 1.01 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ VII

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 150

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  36 zł
10)  34 zł
11)  30 zł