Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:26:20
208380
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach kulka i kulka pod łukiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 1.08 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 92

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  26 zł