Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-211

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:18:40
319107
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Domna (żona Septymiusza Sewera) (193–217), denar, 196-211, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IVLIA AVGVSTA, Rw: Stojąca Pietas w lewo, unosi ręce ku niebiosom, u jej stóp ołtarz, PIETAS PVBLICA
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 3.06 g, bardzo ładny, patyna
Literatura: RIC 574, C. 156

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 203

1)  460 zł
2)  450 zł