czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, rok LXII, zeszyt 1–2 (205–206), Warszawa 2018

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:08:40
92111
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, rok LXII, zeszyt 1–2 (205–206), Warszawa 2018
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 421 stron formatu B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 230

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  20 zł