wydawnictwa zagraniczne, Ivo Halačka – Mince zemí koruny české 1526-1856, cz. 1-3, Kroměříž 1987–1988

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:06:00
319087
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Ivo Halačka – Mince zemí koruny české 1526-1856, cz. 1-3, Kroměříž 1987–1988
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 999 stron, oprawa twarda z obwolutą, klasyczny katalog monet czeskich (w tym śląskich) emitowanych przez władców czeskich, dodatkowo w I tomie mapa, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 139

1)  160 zł
2)  155 zł