wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dyn..

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:04:40
92109
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 168

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł
4)  185 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł