wydawnictwa polskie, Wójtowicz Grzegorz, Wójtowicz Anna – Historia monetarna Polski, Warszawa 2..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:04:20
319311
Opis: wydawnictwa polskie, Wójtowicz Grzegorz, Wójtowicz Anna – Historia monetarna Polski, Warszawa 2003
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 279 stron formatu ok. B5, oprawa twarda, przedstawienie historii pieniądza polskiego na tle historii gospodarczej, pięknie zachowane

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 261

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  40 zł
6)  32 zł
7)  28 zł
8)  26 zł
9)  24 zł