Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:24:20
315841
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), gwóźdź sztandaru, Pforzheim, Tarcza, na której wygrawerowane S.M.P. (Stowarzyszenie Młodzieży Polskiej) / Tęcza / Szarlej / 10. VIII. 30., niżej punca, na której KJAG, tarcza wyprodukowana w zakładzie Kollmar & Jourdan AG w Pforzheim
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal srebrzony, 36.5 x 58.1 mm, 6.55 g, patyna, gwóźdź od sztandaru najprawdopodobniej jednego z towarzystw z miejscowości Szarlej, prawdopodobnie Związku Hallerczyków

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 148

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł