literatura numizmatyczna, katalog 48 aukcji WAG, 01–03.09.2008

Rozpoczęcie: 01-03-2021 18:00
Zakończenie: 11-03-2021 20:03:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:03:40
314619
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog 48 aukcji WAG, 01–03.09.2008
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 535 stron formatu A4, oprawa kartonowa, katalog opisujący 4241 pozycji wśród których głównie monety i medale niemieckie, czeskie, rosyjskie oraz ok. 60 monet polskich, w tym unikalna pięciodukatówka z 1630/1631 wybita w Toruniu na pamiątkę spalenia miasta (moneta nienotowana przez Czapskiego)

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 85