literatura numizmatyczna, katalog aukcyjny Spink & Son oraz C. E. Bullova, 19–20.04.1983

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:03:20
314613
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog aukcyjny Spink & Son oraz C. E. Bullova, 19–20.04.1983
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 131 stron formatu A4, oprawa twarda, 960 pozycji ze zbioru Prof. Roberta B. Whitinga, zbioru monet i medali związanych z Marcinem Lutrem i reformacją, dodatkowo kserokopia listy wynikowej, uderzenie lewej dolnej krawędzi

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 138

1)  105 zł
2)  100 zł