literatura numizmatyczna, katalog 69 aukcji Leu Numismatik AG, 05–06.06.1997

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:03:00
314617
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog 69 aukcji Leu Numismatik AG, 05–06.06.1997
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 459 ston formatu A4, oprawa kartonowa, 2028 pozycji, dopiski ołówkiem w tekście, ale bez szkody dla niego, katalog części kolekcji Virgila M. Branda, w której m.in. rzadkie monety śląskie czy pomorskie, w tym np. sześciodukatówka Augusta II z 1709 roku, tylko raz notowana przed wojną (sprzedana za 2.200 marek) czy talar Wallensteina z 1629 roku, dodatkowo kserokopia listy wynikowej

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 139

1)  100 zł