literatura numizmatyczna, Katalog aukcyjny 47 aukcji Kircheldorf, 29–30.07.2002

Rozpoczęcie: 01-03-2021 18:00
Zakończenie: 11-03-2021 20:02:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:02:20
314615
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog aukcyjny 47 aukcji Kircheldorf, 29–30.07.2002
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 112 stron + 87 tablic, format A4, oprawa twarda, katalog monet i medali wśród których m.in. medal Jana Sobieskiego z 1684 roku, dodatkowo kserokopia listy wynikowej

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 34