literatura numizmatyczna, katalog aukcyjny Coin Galleries, 10.09.2008

Rozpoczęcie: 01-03-2021 18:00
Zakończenie: 11-03-2021 20:01:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:01:20
314612
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog aukcyjny Coin Galleries, 10.09.2008
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 295 stron formatu A4, oprawa kartonowa, bogaty katalog monet, medali, i odznaczeń wśród których m.in. monety antyczne, rosyjskie, duńskie, etiopskie czy talar bydgoski Zygmunta III z 1627 roku, dwa talary Stanisława Augusta z 1766 roku

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 45