wydawnictwa polskie, Kwiatkowski Arkadiusz A. – Cyna. Zbiory secesji Muzeum Mazowieckiego w Pło..

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:09:40
311584
Opis: wydawnictwa polskie, Kwiatkowski Arkadiusz A. – Cyna. Zbiory secesji Muzeum Mazowieckiego w Płocku, Warszawa 1992, ISBN 8303033603
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 175 stron formatu ok. B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany, częściowo w kolorze, katalog wyrobów cynowych, przy każdej pozycji dodatkowo rysunek nabitych punc

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 86

1)  16 zł