wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Raszka. Medale i plakiety, Wrocław 1972

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:07:20
311590
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Raszka. Medale i plakiety, Wrocław 1972
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 123 strony, format ok. 19 x 19 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany, delikatnie podniszczona okładka

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 110

1)  18 zł
2)  16 zł