wydawnictwa polskie, Gumowski Marian (red. Antoni Domaradzki) - Mennica Gdańska, Gdańsk 1990

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:05:20
309859
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian (red. Antoni Domaradzki) - Mennica Gdańska, Gdańsk 1990
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 219 stron i 37 tablic formatu ok. B5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 104

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  16 zł