wydawnictwa zagraniczne, Eu Peter, Chiew Ben, Chee Julian – World polymer Banknotes. A Standard Ref..

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:08:00
92021
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Eu Peter, Chiew Ben, Chee Julian – World polymer Banknotes. A Standard Reference, 1. edycja, Petaling Jaya 2005
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 181 stron, format A5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog polimerowych banknotów z całego świata wraz z opisami

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 134

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  36 zł
4)  36 zł
5)  28 zł