wydawnictwa zagraniczne, Vlatoslav Novotný, Miroslav Moulis - Mince Československa 1918-1992, Česk..

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:06:20
169601
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Vlatoslav Novotný, Miroslav Moulis - Mince Československa 1918-1992, Česke Republiky a Slovenské Republiky 1993-2004, wydanie 11 uzupełnione, Hodonin 2004
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 193 strony formatu ok. A6, oprawa miękka lakierowana, kieszonkowy katalog monet wraz z ich wycenami, nieliczne zaznczenia ołówkiem w tekście, kilkanaście pierwszych stron luźne, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 75

1)  18 zł