Polska, gwóźdź sztandaru, 1930

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:30:40
315842
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), gwóźdź sztandaru, 1930, Tarcza, na której wygrawerowane Zw. / Hallerczyków / Plac. / Łagiewniki / 10.8.1930, niżej nabita punca 800
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 40.4 x 62.2 mm, 7.35 g, lekko podgięty, gwóźdź od sztandaru najprawdopodobniej jednego z towarzystw z miejscowości Szarlej, prawdopodobnie Związku Hallerczyków

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 150

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł