Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:21:00
317106
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książe na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, + OIDZ...VS; Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku PCGS nr 652483.62/34627351 z oceną MS 62, moneta umyta
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1178

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 750 zł
4)  1 300 zł
5)  560 zł
6)  540 zł
7)  520 zł
8)  500 zł
9)  490 zł
10)  480 zł