Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:35:40
317084
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pne, Aw: Głowa lwa w lewo, Rw: Ornament w formie czterolistnego kwiatu wewnątrz kwadratu incusum
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.6 mm, 1.16 g
Literatura: SNG Cop. 944-951

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 598

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  210 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł
12)  85 zł
13)  75 zł