Polska, Orzeł patriotyczny

Polska, Orzeł patriotyczny

Polska, Orzeł patriotyczny

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:29:00
315854
Opis: Polska, Orzeł patriotyczny, ukoronowany Orzeł na pierski którego Matka Boska Częstochowska, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, brak nakrętki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal lub srebro (?), 24.3 x 27.3 mm, 4.75 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 245

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  20 zł
6)  18 zł