Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:28:40
316874
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, odznaczenie w oryginalnym pudełku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 44.5 x 44.9 mm, 22.09 g, pęknięcie emalii w górnym ramieniu krzyża, na spodzie pudełka naklejka z numerem 1742

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 437

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  20 zł