Polska, odznaka "Za wysługę Lat"

Polska, odznaka

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:27:20
316869
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka "Za wysługę Lat", Warszawa, Wieniec z atrybutami strażackimi, wewnątrz medalion w którym ZW. OCHOTN. STRAŻY POŻ. - ZA WYSŁUGĘ LAT, na środku X, odznaka mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 33.2 x 39.8 mm, 16.91 g

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 136

1)  14 zł
2)  12 zł