Polska, brosza, ok. 1950–1960

Polska, brosza, ok. 1950–1960

Polska, brosza, ok. 1950–1960

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:27:00
316870
Opis: Polska, brosza, ok. 1950–1960, Warszawa, Kartusz, na którym Syrena w lewo, na stronie odwrotnej punca srebra, producenta (ORNO) oraz gmerk autorski (Marii Dąbrowskiej), brosza jednoczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 29.4 x 33.6 mm, 10.64 g, patyna, wyśmienicie zachowana

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 151

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  230 zł
4)  155 zł
5)  150 zł