Polska, Matka Boska Częstochowska, 1939

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:26:40
316936
Opis: Polska - II wojna światowa (1939–1945), Matka Boska Częstochowska, 1939, Aw: Matka Boska Częstochowska, niżej 1939, GNADENBILD • VON • TSCHENSTOCHAU, Rw: Orzeł ze swastyką na piersiniżej sygnatura K•G, UNVERSEHRT ! UNTER • DEUTSCHEM • SCHUTZ •, na obrzeżu nabite BAYER. HAUPTMÜNZAMT, medal projektu Karla Goetza
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 36.2 mm, 18.87 g, awers czyszczony, bardzo rzadki

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 40
Ilość odsłon: 1535

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 200 zł
4)  1 150 zł
5)  1 050 zł
6)  980 zł
7)  940 zł
8)  900 zł
9)  800 zł
10)  700 zł
11)  680 zł
12)  660 zł
13)  620 zł
14)  560 zł
15)  520 zł
16)  430 zł
17)  410 zł
18)  390 zł
19)  380 zł
20)  370 zł
21)  350 zł
22)  310 zł