Polska, medal na pamiątkę śmierci Aleksandra I, 1826

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:26:20
316929
Opis: Polska - Mikołaj I (1825–1855), medal na pamiątkę śmierci Aleksandra I, 1826, Aw: Popiersie w wieńcu w prawo, nad nim gwiazda, ALEXANDER I • WSKRZESICIEL KROLES: POLSK: 1815 •, Rw: W wieńcu laurowym napis DOBROCZYNCĘ / SWOIEGO / OPŁAKUIĄCA / POLSKA. / 1826.
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.5 mm, 11.02 g, patyna
Literatura: Diakov 445.2 (R1), H-Cz. 3601

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 284

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  390 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł