Węgry, Medal Pamiątkowy Wojny (Magyar Háborús Emlékérem) wersja dla wojskowych, od 1929
Zakończenie: 04-02-2021 22:26:00
316867
Opis: | Węgry, Medal Pamiątkowy Wojny (Magyar Háborús Emlékérem) wersja dla wojskowych, od 1929, Hełm w lewo, niżej 1914-1918, wokół wieniec oraz PRO DEO ET PATRIA, na stronie odwrotnej wieniec, w którym herb Węgier na tle dwóch skrzyżowanych mieczy, na obrzeżu przy uszku nabita punca, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz srebrzony, 36.8 mm, 24.28 g |
Literatura: | Barac 45 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 430