Watykan, medal pamiątkowy, 1967

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:25:00
316942
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), medal pamiątkowy, 1967, Aw: Popiersie papieża w prawo, PAULUS VI PONT. MAX. AN. V, Rw: Popiersia św. Piotra i Pawła, nad nimi chrystogram Chi Ro, z prawej nieczytelna sygnatura, na dole Z 986, SAEC. A SS. PETRI ET PAVLI MARTYRIO. EXPLETO XIX
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '986', 44.9 mm, 43.25 g

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 166

1)  185 zł
2)  180 zł