Watykan, medal na pamiątkę podróży papieża Pawła VI do Ziemi Świętej, 1964

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:24:20
316939
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), medal na pamiątkę podróży papieża Pawła VI do Ziemi Świętej, 1964, Mediolan, Aw: Błogosławiący zmartwychwstały Chrystus, w tle wschodzące słońce, na dole sygnatura GIUSEPPE PIRRONE, + PAVLVS • PP • VI + PEREGRINVS - IN • TERRA • SANCTA +, Rw: Scena pokłonu Trzech Króli, z lewej sygnatura LORIOLI, na dole punce srebra • + • CHRISTO • + • ECCLESIAM • + • OFFERT • + • - 4 • 6 - I - 1964, medal projektu Giuseppe Pirrone
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 43.7 mm, 42.35 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 280

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  150 zł