Watykan, medal pośmiertny na pamiątkę podróży do Loretto i Asyżu, 1963

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:24:00
316943
Opis: Watykan - Jan XXIII (1958–1963), medal pośmiertny na pamiątkę podróży do Loretto i Asyżu, 1963, Rzym, Aw: Popiersie papieża w prawo, na dole sygnatura GIAMPAOLI, niżej ANNO • V, IOANNES • XXIII • PONTIFEX • MAXIMVS •, Rw: Widok dwóch bazylik, A • D • IV • NON • OCTA • MCMLXII, w odcinku OECMENICVM • CONCILIVM • VAT • II / PROXIME • CELEBRATVRVS / AD • BASILICAS / LAVRETANAM • ET • ASISIENSEM / PEREGRINATVR, niżej Z 986, medaj projektu Pietro Giampaoli
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '986', 44.0 mm, 39.96 g, bity stemplami lustrzanymi

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 197

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  180 zł