Watykan, medal pamiątkowy, 1963

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:23:40
316940
Opis: Watykan - Sede vacante 1963, medal pamiątkowy, 1963, Mediolan, Aw: Skrzyżowane klucze pod parasolem, na dole z prawej sygnatura SAVELLI, SEDE • VACANTE • MCMLXIII, Rw: Herb kamerlinga Benedetto Aloisi Maselli, na dole punce srebra, BENEDICTVS • CARD • ALOISI • MASELLA • S • R • E • CAMERAVIS, medal projektu Aurelia Mistruzzi Savellego, wybity przez fabrykę Bertoni w Mediolanie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 37.8 mm, 27.03 g

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 116

1)  155 zł
2)  150 zł