Rosja, Wstęga nagrodowa za Warszawę

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:22:00
316866
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), Wstęga nagrodowa za Warszawę, Wstęga, na której ЗА ВАРШАВУ 25 И 26 АВГУСТА / 1831 ГОДА, wstęga jednoczęściowa, bita z kontrą
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź, 118.3 x 48.6 mm, 10.64 g, lekko gięty, patyna

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 306

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  60 zł