Rosja, odznaka Za Doskonałe Strzelanie z Karabinów (За отличную стрельбу из винтовок), od 1879

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:21:40
316871
Opis: Rosja, odznaka Za Doskonałe Strzelanie z Karabinów (За отличную стрельбу из винтовок), od 1879, Okrągła tarcza, na której dwie skrzyżowane strzelby, ЗА ОТЛИЧНУ - Ю - СТРЬЛЬБУ, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na wąsy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.5 x 46.2 mm, 11.00 g, patyna, ładna

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  60 zł