Rosja, odznaka milicji państwowej dla niechrześcijan, od 1895

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 22:21:20
316873
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), odznaka milicji państwowej dla niechrześcijan, od 1895, Ośmiokątny medalion, na środku w wieńcu monogram Mikołaja II, wokół ЗА ЦАРЯ И ОТЕЧЕСТВО., na stronie odwrotnej przylutowane cztery oczka do mocowania, odznaka jendoczęściowa, bita z kontrą
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: mosiądz, 45.5 x 45.5 mm, 10.75 g, patyna, minimalnie gięty

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 217

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  48 zł
5)  36 zł