Polska, 200.000 złotych, 1994

Polska, 200.000 złotych, 1994

Polska, 200.000 złotych, 1994

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:51:20
316338
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1994, Warszawa, 200. rocznica Powstania Kościuszkowskiego 1794-1994
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 15.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 662

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 68

1)  115 zł
2)  115 zł
3)  70 zł
4)  60 zł