Polska, 200.000 złotych, 1992

Polska, 200.000 złotych, 1992

Polska, 200.000 złotych, 1992

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:47:00
316325
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1992, Warszawa, 500-lecie okrycia Ameryki
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 40 mm, 31.1 g, nakład: 20.000 szt., moneta w kapslu, stemple lustrzane, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 649

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 97

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  75 zł