Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:26:00
316802
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1539, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PRVS, starszy typ Orła z mieczem trzymanym z prawej strony, ogonek trójliścia skierowany w prawo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, lekko podgięty
Literatura: CNCE 183, Pfau 133, PN2-Dut. 140, Slg. Marienburg 9248

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 178

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  75 zł