Polska, grosz, 1547

Polska, grosz, 1547

Polska, grosz, 1547

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:24:40
316803
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, grosz, 1547, Koronny, bez rozet przy koronie i dacie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: podgięty, patyna
Literatura: Kop. 432, Kurp. (1506-73) 64 (R), PN2-Dut. 28

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 204

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł