Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:22:40
316600
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), denar koronny, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.6 mm, 0.42 g, patyna
Literatura: Frynas P.16.4, Gum.H. 412, Gum.P. 515, Kop. 352a (R)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 226

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  50 zł